Naam #punten #wed- wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrid
    strijden punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten
Arjen Adriaanse     CK Garnwerd 19/8                      
  51 1 51                      
Marike Alferink 43                          
                             
Piet Alkema     CK Garnwerd 19/8 Feanster 40 13/9                    
  128 2 39 89                    
Menno Altena                            
                             
Mathijs van Ark     CK Garnwerd 19/8 Duin Almere S 30/8 Wommels Kw 12/9                  
  276 3 96 80 100                  
Katharina Ballmann                            
                             
Anneker Beaulieu                            
                             
Stephan Benninga                            
                             
Gert Jan van den Berg                            
                             
Frank Berghuis     Zwemloop Ter Apel 2/9 Workum S  6/9                    
  147 2 67 80                    
Sarah Berghuis                            
                             
Alex Bloemsma                            
                             
Jos Bodewes                            
                             
Miranda Bonting     CK Garnwerd 19/8                      
  63 1 63                      
Hugo Jan Bosscher     Duin Almere S 30/8 Roermond S 19/9                    
  156,8 2 76,8 80                    
Olaf Jan Bosscher     Roermond S 19/9                      
  80 1 80                      
Stefanie Bouma                            
                             
Trees van Breda                            
                             
Gerrit ten Brinke     Cross RBR Norg 2/2 CK Garnwerd 19/8 Natureman Les Salles 3/10                  
  210,4 3 58,4 47 105                  
Sjoukje Brouwer                            
                             
Mieke van den Broek                            
                             
Robbert Bulsink     Zwemloop Ter Apel 2/9                      
  73,6 1 73,6                      
Edwin Busch                            
                             
Sanne Buisman                            
                             
Orestes Carpay                            
                             
Carin Ceelaert                            
                             
Nicole Clerx                            
                             
Nicole Cox                            
                             
Sander Dannenberg                            
                             
Sandra Dijk                            
                             
Carla Dijkstra                            
                             
Elsemieke Dokter     CK Garnwerd 19/8                      
  67 1 67                      
Christina Draijer                            
                             
Gesela Ebbinge                            
                             
Larissa van Essen     CK Garnwerd 19/8 Duin Almere S 30/8                    
  150,6 2 77 73,6                    
Jan-Willem Frederiks                            
                             
Ivar Freunekes     CK Garnwerd 19/8 Feanster 40 13/9 Roermond S 19/9                  
  264,8 3 92 96 76,8                  
Herald Feunekes     CK Garnwerd 19/8                      
  61 1 61                      
Erik-Jan de Groot     Cross RBR Norg 2/2                      
  60 1 60                      
Mathijs Groeneveld                            
                             
Nicky del Grosso                            
                             
Arnoud Hageman     Cross RBR Norg 2/1                      
  66,4 1 66,4                      
Emiel Harder                            
                             
Jesse Harder                            
                             
Fenna Heijnen     CK Garnwerd 19/8                      
  89 1 89                      
Dianne Hinkema                            
                             
Anne Hobbelt                            
                             
Robin Honebecke     CK Garnwerd 19/8                      
  100 1 100                      
Heleen Hoogeveen     Cross dua Ameland 7/3 CK Garnwerd 19/8                    
  169 2 100 69                    
Sander Hoogeveen     Zwemloop Ter Apel 2/9 Rutbeek  S 20/9                    
  160 2 80 80                    
Frank Janssen                            
.                            
Jouke Janze                            
                             
Sarah Janus                            
                             
Lotte de Jong     CK Garnwerd 19/8 Zwemloop Ter Apel 2/9                    
  153 2 73 80                    
Oscar de Jong     Cross RBR Workum 19/1 Cross RBR Norg 2/2 Cross dua Ameland 7/3 CK Garnwerd 19/8 Feanster 40 13/9              
  377,2 5 80 63,2 89 53 92              
Willem Jonker                            
                             
Sam Kamminga                            
                             
Janet ten Kate     Cross dua Ameland 7/3 CK Garnwerd 19/8 Wintertriathlon Flevonice Feanster 40 13/9 Roermond Kw 19/9              
  463 5 96 71 100 96 100              
Jerzy Kasemier                            
                             
Ben Kloosterboer     CK Garnwerd 19/8                      
  79 1 79                      
Hendrik Knol                            
                             
Alnout Koedijk                            
                             
Marjory Koller                            
                             
Harry Koning                            
                             
Arjan Koop     CK Garnwerd 19/8                      
  57 1 57                      
Dirk Kootstra                            
                             
Arjan Kruyt     Cross dua Ameland 7/3 CK Garnwerd 19/8                    
  125 2 80 45                    
Jorinde van der Laan     Cross RBR Norg 2/2 CK Garnwerd 19/8 Duin Almere S 30/8 Wommels S 12/9 Rutbeek S 20/9              
  402 5 70 92 80 80 80              
René van der Laan                            
                             
Charlotte Lenting                            
                             
Ineke Ligthart                            
                             
Peter van der Maas                            
                             
Ronald Meier                            
                             
Marcel Meiring                            
                             
Marrijtje Molenhuis     CK Garnwerd 19/8                      
  96 1 96                      
Yasmin Nauta     Cross RBR Norg 2/1                      
  67,2 1 67,2                      
Erik Niemeijer                            
                             
Janco Nolles     CK Garnwerd 19/8                      
  86 1 86                      
Alex Nijhoff                            
                             
Robert Jan Oosterling                            
                             
Herman Oostra     Cross RBR Norg 2/2                      
  77 1 77                      
Sem Penninkhof                            
                             
Emile Plugge                            
                             
Klaziena Politiek     Cross RBR Norg 2/2 Wommels Kw 12/9                    
  180 2 80 100                    
Loa Poppinga                            
                             
Raymond Prins                            
                             
Peter van Ravenswaaij     Cross RBR Norg 2/2 Zwemloop Ter Apel 2/9 Wommels Kw 12/9                  
  237,2 3 71,2 70 96                  
Meike Regeling     CK Garnwerd 19/8 Roermond S 19/9                    
  166 2 86 80                    
Rolf Reiling     CK Garnwerd 19/8                      
  83 1 83                      
Frits Riemersma     CK Garnwerd 19/8                      
  55 1 55                      
Ronald Risselada                            
                             
Lize Rozema                            
                             
Maarten de Ruiter     CK Garnwerd 19/8                        
  59 1 59                        
Hanneke Rus     CK Garnwerd 19/8                        
  81 1 81                        
Ilse Russcher                            
                             
Daisy Rusch                            
                             
Florian Schmidt                            
                             
Karla Schipper     CK Garnwerd 19/8 Duin Almere S 30/8 Feanster 40 13/9                  
  259,8 3 83 76,8 100                  
Erik Schroder      Feanster 40 13/9                      
  100 1 100                      
Joost Schuringa     CK Garnwerd 19/8                      
  73 1 73                      
Franciska Schutter     CK Garnwerrd 19/8                      
  100 1 100                      
Joanne Schuttemaker     CK Garnwerd 19/8                      
  65 1 65                      
Jan van der Sleet     CK Garnwerd 19/8                      
  65 1 65                      
Jochem Slijkhuis                            
                             
Arnold Spanninga                            
                             
Anton Stempher     CK Garnwerd 19/8                      
  71 1 71                      
Mirjam Steunebrink     Cross RBR Norg 2/2                      
  76,8 1 76,8                      
Tsjitske Stoel     Cross dua Ameland 7/3                      
  80 1 80                      
Harm-Jan Stuut                            
                             
Gerard Terwisscha v S      CK Garnwerd 19/8                      
  77 1 77                      
Erik-Jan Thalen     Cross RBR Norg 2/2 Ceross dua Ameland 7/3                    
  180 2 80 100                    
Roel Timmerman     CK Garnwerd 19/8                      
  41 1 41                      
Wouter Trumpie                            
                             
Wim Veenema                            
                             
Marije Venema                            
                             
Rense Veenstra     Cross RBR Norg 2/2                      
  68,8 1 68,8                      
Jacob Veenstra                            
                             
Cindy Visser                            
                             
Jacob Visser     CK Garnwerd 19/8 Wommels Kw 12/9                    
  173 2 81 92                    
Wouter Visch     CK Garnwerd 19/8                      
  89 1 89                      
Nienke Vlak     CK Garnwerd 19/8                      
  75 1 75                      
Jeroen van de Vlist     Cross RBR Norg 2/2                      
  73,6 1 73,6                      
Wilco de Vos                            
                             
Lucy de Vries                            
                             
Esther de Vries sr                            
                             
Mathijs de Vroome                            
                             
Jasper Wagter                            
                             
Anouk Wennemars                            
                             
Arnoldus van der Werf     CK Garnwerd 19/8                      
  75 1 75                      
Sonny Wessels     CK Garnwerd 19/8 Wommels Kw 12/9                    
  155 2 69 86                    
Allard Wieringa     CK Garnwerd 19/8                      
  49 1 49                      
Mirjam Wieringa     CK Garnwerd 19/8                      
  61 1 61                      
Martijn Wietzes     Cross RBR Norg 2/2 Cross dua Ameland 7/3 CK Garnwerd Wommels Kw 12/9                
  308,8 4 64,8 92 63 89                
Jos Wilbrink                            
                             
Ferdy Witvoet     CK Garnwerd 19/8 Duin Almere S 30/8 Zwemloop Ter Apel 2/9 Rutbeek S 20/9                
  294+B63.2 4 67 73,6 76,8 76,8                
Karen Witterholt-W.                            
                             
Marcel ten Wolde     Cross RBR Norg 2/2 Cross dua Ameland 7/3                    
  172,8 2 76,8 96                    
Astrid Wijnma     CK Garnwerd 19/8                      
  79 1 79                      
Jeroen Zijlstra                            
                             
De beste 7 resultaten tellen mee. Deze worden in kleur aangegeven. Rood betekent dat in de desbetreffende wedstrijd nog minstens 2 andere GVAVers deelnamen.
Is dat niet het geval dan kleurt het vakje geel. Er mogen maximaal twee vakjes geel zijn.