Naam #punten #wed- wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrijd wedstrid
    strijden punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten punten
Arjen Adriaanse     Triathloon 2/4 CK RBR 20/4                    
  119.2 2 68.8 50.4                    
Marike Alferink                            
                             
Piet Alkema                            
                             
Hilbrand Abma     CK RBR 20/4 Speedman 12/6                    
  137.4 2 58.4 79                    
Mathijs van Ark     Triathloon 2/4                      
  80 1 80                      
Sebastiaan Bakker     Zwemloop Amersfoort 27/3                      
  76.8 1 76.8                      
Adriaan de Bakker     Speedman S 12/6                      
  76.8 1 76.8                      
Stephan Benninga                            
                             
Gert Jan van den Berg     Zwemloop Amersfoort 27/3 Zwemloop Tritanium 16/4 TTT Enschede 15/5 Speedman 12/6                
  314.8 4 80 70 68.8 96                
Frank Berghuis                            
                             
Hans Bleijswijk     Speedman 12/6                      
  89 1 89                      
Alex Bloemsma     Triathloon 2/4                      
  63.2 1 63.2                      
Jos Bodewes                            
                             
Miranda Bonting     TTT Enschede 15/5                      
  71.2 1 71.2                      
Mark Bossinga     IM Frankfurt                      
  110 1 110                      
Hugo Jan Bosscher     TTT Almere 28/5 Rotterdam OD 25/6                    
  180 2 80 100                    
Olaf Jan Bosscher     TTT Almere 28/5 Rotterdam OD 25/6                    
  176 2 80 96                    
Stefanie Bouma     TTT Enschede 15/5 Zeewolde OD 25/6                    
  176 2 80 96                    
Trees van Breda     TTT Almere 28/5                      
                             
Gerrit ten Brinke     NK duathlon Almere 16/4 WK Powerman Viborg 7/5 Zeewolde MD 25/6                  
  290.6 3 89 100.8 100.8                  
Sjoukje Brouwer                            
                             
Mieke van den Broek                            
                             
Andre Bus                            
                             
Minne Bus     CK RBR 20/4 Speedman S 12/6 Stiens S 25/6                  
  221.6 3 64.8 80 76.8                  
Robert Bulsink                            
                             
Orestes Carpay                            
                             
Carin Ceelaert                            
                             
Nicole Clerx                            
                             
Yvonne Damstra     Wintertriathlon Twente 19/3                      
  80 1 80                      
Sander Dannenberg                            
                             
Sandra Dijk                            
                             
Carla Dijkstra                            
                             
Koos Drost     Speedman 12/6                      
  77 1 77                      
Sofia Dupon     Cross RBR Workum 5/3 Speedman 12/6 Zeewolde OD 25/6                  
  272 3 80 100 92                  
Gesela Ebbinge                            
                             
Larissa van Essen                            
                             
Jan-Willem Frederiks     Speedman 12/6 Hoorn 70.3 26/6                    
  171.6 2 75 96.6                    
Ivor Freunekes     NK duathlon jr Almere 16/4                      
  80 1 80                      
Herald Feunekes     Stiens S 25/6                      
  80 1 80                      
Vicenz Frey     TTT Almere 28/5                      
  80 1 80                      
Niels Grote Beverborg     TTT Almere 28/5                      
  80 1 80                      
Liset de Groot     TTT Almere 28/5                      
  76.8 1 76.8                      
Eduard de Groot     Speedman 12/6 Zeewolde MD 25/6                    
  201 2 96 105                    
Arnoud Hageman     Triathloon 2/4                      
  73.6 1 73.6                      
Bettina Hamming     Speedman 12/6                      
  96 1 96                      
Jesse Harder     CK RBR 20/4                      
  52 1 52                      
Rob Heller     NK duathlon Almere 16/4 Speedman S 12/6                    
  159.6 2 86 73.6                    
Fenna Heijnen     TTT Almere 28/5 Speedman S 12/6 Rotterdam OD 25/6                  
  260 3 80 80 100                  
Anne Hobbelt                            
                             
Berry van Holland     Speedman 12/6 Zeewolde OD 25/6                    
  165.8 2 76.8 89                    
Sander Hoogeveen     TTT Almere 28/5 Rotterdam OD 25/6                    
  165.8 2 76.8 89                    
Anneke Jaarsma                            
                             
Frank Janssen                            
.                            
Jouke Janze                            
                             
Sarah Janus                            
                             
Richard Jong a Pin     IM Frankfurt                      
  105.6 1 101.2                      
Oscar de Jong     Crossduathlon Workum 5/3 Crossduath Ameland 12/3 Triathloon 2/4                  
  235.4 3 80 89 66.4                  
Willem Jonker     CK RBR 20/4 Zwemloop Tritanium 16/4                    
  128.8 2 48.8 80                    
Sam Kamminga                            
                             
Janet ten Kate     Wintertriathlon Twente 19/3 Speedman 12/6                    
  196 2 100 96                    
Ben Kloosterboer                            
                             
Hendrik Knol                            
                             
Alnout Koedijk                            
                             
Marjory Koller                            
                             
Harry Koning                            
                             
Arjan Koop                            
                             
Dirk Kootstra                            
                             
Arjan Kruyt     Crossduathlon Ameland 12/3                      
  80 1 80                      
Jorinde van der Laan     TTT Almere 28/5 Rotterdam OD                    
  172 2 80 92                    
Ilse Langevoort     CK RBR 20/4                      
  76.8 1 76.8                      
Charlotte Lenting                            
                             
Ineke Ligthart                            
                             
Peter van der Maas                            
                             
Ronald Meier                            
                             
Marcel Meiring     Triathloon 2/4                      
  64.8 1 64.8                      
Zoe Mens     MD Geraardsbergen 12/6 Zeewolde OD 25/6                    
  200.8 2 100.8 100                    
Pascalle Mossel     TTT Enschede 15/5                      
  73.6 1 73.6                      
Steffie Mezzinga     Zwemloop Assen 24/4                      
  70 1 70                      
Janco Nolles     TTT Almere 28/5 Rotterdam 25/6                    
  162.8 2 76.8 86                    
Rob Nijmijer     TTT Enschede 15/5                      
  80 1 80                      
Robert Jan Oosterling                            
                             
Herman Oostra     Triathloon CK RBR 20/4  Steinfurter MD 22/5 IM Frankfurt 26/6                
  353.8 4 76.8 66.4 105 105.6                
Sem Penninkhof                            
                             
Emile Plugge                            
                             
Mirte Poort     TTT Enschede 15/5 Speedman 12/6                    
  156.8 2 76.8 80                    
Annewillem Pranger     Zeewolde MD                      
  92 1 92                      
Raymond Prins     NK duathlon Almere WK Powerman Viborg 7/5                    
  197 2 92 105                    
Peter van Ravenswaaij     EK dua MD Alsdorf 10/4                      
  100.8 1 100.8                      
Marijke Regeling     Rotterdam OD                      
  96 1 96                      
Jos Richie     CK RBR 20/4 Speedman 12/6                    
  149.2 2 63.2 86                    
Frits Riemersma     Stiens S 25/6                      
  73.6 1 73.6                      
Tomas Roca-Killick     CK RBR 20/4 Speedman 12/6 Stiens OD 25/6                  
  248.8 3 56.8 92 100                  
Lize Rozema                            
                             
Maarten de Ruiter     Wintertriathlon Twente 19/3 CK RBR 20/4 Speedman 12/6                    
  242.6 3 100 61.6 81                    
Hanneke Rus     Speedman 12/6 Steinfurther MD 22/5 IM Frankfurt 26/6                    
  310.8 3 100 100.8 110                    
Ilse Russcher     Triathloon 2/4                      
  80 1 80                      
Frederiek van Rij     Speedman S 12/6                      
  76.8 1 76.8                      
Florian Schmidt                            
                             
Karla Schipper     TTT Almere 28/5                      
  80 1 80                      
Joanne Schuitemaker     Speedman 12/6 TTT Twente 15/5                    
  153.6 2 73.6 80                    
Joost Schuringa     Speedman 12/6 Zeewolde OD 25/6                    
  180 2 80 100                    
Franciska Schutter     CK RBR 20/4 TTT almere 28/5 Geraardsbergen MD 12/6                  
  265 3 80 80 105                  
Heiko Siebold     Speedman 12/6 Stiens OD 25/6                    
  188 2 92 96                    
Jan van der Sleet     Stiens S 25/6                      
  68.8 1 68.8                      
Bram Smit     EK dua MD Alsdorf 10/4 NK duathlon Almere 16/4 TTT Almere 28/5 Rotterdam 25/6                
  377 4 105 100 80 92                
Trijnie Spanjer     Zwemloop Tritanium 16/4                      
  70 1 70                      
Vincent Staehli                            
                             
Mirjam Steunebrink                            
                             
Tsjitske Stoel                            
                             
Harm-Jan Stuut     CK RBR 20/4                      
  76.8 1 76.8                      
Gerard Terwisscha v S      CK RBR 20/4                      
  60 1 60                      
Paul Tesselaar     Zeewolde OD                      
  96 1 96                      
Erik Jan Thalen     Crossduathlon Ameland 12/3 NK duathlon Almere 16/4 MD Geraardsbergen 12/6                  
  301 3 100 96 105                  
Mathijs van der Til     CK RBR 20/4 Speedman 12/6                    
  126.6 2 53.6 73                    
Roel Timmerman                            
                             
Wouter Trumpie     Zwemloop Tritanium 16/4                      
  67.2 1 67.2                      
Wim Veenema                            
                             
Rense Veenstra     Stiens S 25/6                      
  71.2 1 71.2                      
Jacob Veenstra                            
                             
Jasper van der Velde     CK RBR 20/4 Speedman 12/6                    
  171.2 2 71.2 100                    
Jacob Visser     CK RBR 20/4 70.3 Hoorn 26/6                    
  156 2 55.2 100.8                    
Wouter Visch     CK RBR 20/4 TTT Enschede 15/5                    
  150.4 2 73.6 76.8                    
Nienke Vlak     Steinfurter MD 22/5 IM Frankfurt 26/6                    
  210.6 2 105 105.6                    
Arjan van Vliet     TTT Enschede 15/5                      
  73.6 1 73.6                      
Jeroen van de Vlist     Triathloon 2/4                      
  71.2 1 71.2                      
Wilco de Vos                            
                             
Lucy de Vries                            
                             
Esther de Vries sr                            
                             
Mathijs de Vroome                            
                             
Jasper Wagter                            
                             
Anouk Wennemars     Speedman 12/6                      
  76.8 1 76.8                      
Arnoldus van der Werff     Crossduathlon Ameland 12/3 Speedman 12/6                    
  175 2 92 83                    
Martijn Wietzes     Crossduathlon Ameland 12/3                      
  96 1 96                      
Jos Wilbrink     Triathlon Ijselmuiden S 22/4 Speedman 12/6 70.3 Hoorn 26/6                  
  277 3 80 92 105                  
Manuel van Wijk     CK RBR 20/4 TTT Enschede 15/5 Brouwersdam 90 21/5 Speedman 12/6                
  342.4 4 68.8 73.6 100 100                
Hessel Wijnja     CK RBR 20/4 Speedman 12/6                    
  176 2 80 96                    
Ferdie Witvoet     Triathlon S Ijselnuiden 22/4 Zwemloop Assen 24/4 TTT Enschede 15/5 Speedman 12/6 Zeewolde S 25/6            
  398 5 76.8 70 71.2 100 80            
Astrid Wijnma                            
                             
Ruud van der Zande     Wintertriathlon Twente 19/3                      
  80 1 80                      
De beste 7 resultaten tellen mee. Deze worden in kleur aangegeven. Rood betekent dat in de desbetreffende wedstrijd nog minstens 2 andere GVAVers deelnamen.
Is dat niet het geval dan kleurt het vakje geel. Er mogen maximaal twee vakjes geel zijn.