De Volle Maan Zwemtocht is de afsluiting van het openwater-zwemseizoen. Hier wat info op een rij.
Schrijf je hier in voor deelname of als vrijwilliger.
Wanneer | Donderdag 18 september 2025 |
Start lange afstand | 20:00 |
Start korte afstand | 20:30 |
Waar | Dorkwerd |
Voorinschrijving | klik hier voor het inschrijfformulier voor deelnemers en vrijwilligers |
Kosten | geen |
Voor wie | leden van GVAV Triathlon |
Organisatie |
Zwemspullen, felle kleur badmuts en een boei waarin je een lichtje doet (bijv. een fietslampje). Hoe feller hoe beter!
Je moet zelf zorgen dat je bij je startpunt komt. Er is een auto beschikbaar die de spullen mee terugneemt naar Baxbier. Je zwemt naar Baxbier (altijd rechtdoor), daarbij wordt de groep op beide afstanden begeleid door 4 verlichte sups/kano’s.
Donderdagavond 18 September in plaats van de reguliere zwemtraining.
Dorkwerdersluis-Baxbier (3.8km) of Zernikebrug-Baxbier (2.0km). Zie onderstaande kaartje voor de route. De start van de 2km is aangegeven met een kruisje.
Je eindigt bij de Baxbier brouwerij. Direct rechts voorbij de Pleiadenbrug. (3e of 2e brug afhankelijk van waar je start). Er is een trap aan de kade waar je uit het water kan klauteren. Omkleden kan niet binnen. Hier sluiten we af met een hapje en 2 gratis consumpties.